Przeszłość dla Przyszłości. Podręcznik Historii Alternatywnej

Przeszłość dla Przyszłości. Podręcznik Historii Alternatywnej

Cena: 39.90zł

Do kasy

Wyobraź sobie, że w twoje ręce trafia wehikuł czasu. Możesz dowolnie podróżować pomiędzy epokami;, odkrywać zaskakującą prawdę o przeszłości i …. wpływać na nią.

Odważysz się zmienić bieg historii?

My się odważyliśmy.Nie używając wehikułu.

W książce "Przeszłość dla Przyszłości. Podręcznik Historii Alternatywnej" napisanej pod red. Andrzeja Pilipiuka  znajdziesz inną historię Polski, Europy i naszych sąsiadów zza Bugu i Odry.... 

Marzyliśmy o tej książce!Marzyliśmy o takiej historii! Chcieliśmy przeczytać o sukcesach Polski w 1939 r. i w kolejnych latach. Chcieliśmy przenieść się do innej rzeczywistości. Chcieliśmy wziąć do ręki podręcznik do historii  Polski i przeczytać o jej wielkich podbojach,  o prawdziwych sojuszach...  Chcieliśmy po przeczytaniu tej książki pozostać choć na chwilę w przekonaniu, że wyszliśmy zwycięsko z II wojny światowej, że nie było masakr polskiej ludności,że nasi przodkowie nie ginęli w Dachau, na Syberii, w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku, że nie było niemieckich obozów zagłady, wywózek na Sybir, ohydnej  PRL-owskiej komuny i ...że nadal  jeździmy wypocząć do kurortu w Zaleszczykach nad Dniestrem.... tak marzyliśmy.

I spełniliśmy to marzenie właśnie w tej książce. Sami jesteśmy zaskoczeni jaką przyjemność sprawia jej czytanie!

Chcesz poznać nasz pomysł na inną historię dla Polski? Nie czekaj, zamów podręcznik do historii alternatywnej. Przygotowaliśmy go dla Ciebie, dla każdego z nas.

O szczegółach zamówieniach zostaniesz poinformowany mailowo.

  • Koszt przesylki (zwykła polecona): 6.90 PLN
  • Nr rachunku bankowego (ING Bank Śląski o/Katowice): 18 1050 1214 1000 0023 0425 5348
  • Dane sprzedawcy: Stowarzyszenie Pokolenie, ul. Drzymały 9/440-059 Katowice
Uwaga: Kontynując akceptujesz postanowienia polityki prywatności Akceptuję ×