GSU S.A. partnerem serialu Wojna 3.0

.

GSU S.A. partnerem serialu Wojna 3.0

W dniu 07.01.2023 r. w Kinie ROMA w Zabrzu odbył się pierwszy oficjalny pokaz pilota serialu pt: "Wojna 3.0".Jest to pierwszy w Polsce i śmiało możemy powiedzieć, że także na świecie film o wojnie w Ukrainie, którego jesteśmy producentem. Film nie powstałby gdyby nie współfinansowanie przez Śląskie. Pozytywna energia i Instytucja Filmowa Silesia Film oraz wsparcie naszych partnerów. 

Jednym z partnerów serialu jest GSU S.A. Od ponad 25 misją GSU S.A. jest budowanie poczucia bezpieczeństwa  klientów i ich najbliższych na każdym etapie życia. GSU S.A.współpracuje z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeń w kraju co pozwala proponować klientom bardzo obszerny pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych. 

Dziękujemy za wsparcie naszemu partnerowi GSU S.A.

Kilka słów o serialu

W filmie wystąpili aktorzy ukraińscy, którzy jako uchodźcy uciekli przed wojną do Polski. Przy postprodukcji filmu pracowały osoby z firmy Dim Film House, którzy w warunkach wojennych wykonywali swoje filmowe zadania. Jesteśmy pełni podziwu za okazane zaangażowanie w tak trudnej sytuacji. Wierzymy, że zostaną zrealizowane wszystkie odcinki serialu i że trafi on do odbiorców na całym świecie oraz uświadomi jakim złem jest wojna i będzie głosem walczącej Ukrainy.

Więcej infromacji o sieralu znajdziecie Państwo na naszej facebookowej stronie:

https://www.facebook.com/alterhist/

 

 

Uwaga: Kontynując akceptujesz postanowienia polityki prywatności Akceptuję ×