Sztab

Sztab

Ludzie tworzący Festiwal Historii Alternatywnej

Wyobraź sobie, że w twoje ręce trafia wehikuł czasu. Możesz dowolnie podróżować pomiędzy epokami;, oglądać wydarzenia zapomniane w mrokach dziejów; odkrywać zaskakującą prawdę o przeszłości i …. wpływać na nią.

Czy odważysz się zmienić historię?

Podczas Festiwalu Historii Alternatywnej możesz poczuć się niczym podróżnik w czasie i obserwować jak pozornie niewielkie zmiany wpływają na wygląd świata. Jest to niepowtarzalną okazją do zapoznania się z alternatywnymi scenariuszami rozwoju wydarzeń znanych z naszej historii, nieznanymi faktami na temat polityki, gospodarki i społeczeństwa II Rzeczpospolitej, oraz nowatorskimi technologiami opracowywanymi przez polskich naukowców. Zanurz się w klimat końca lat 30 XX-wieku, zobacz uzbrojenie i umundurowanie żołnierzy, wysłuchaj prelekcji prowadzonych przez znamienitych pisarzy i historyków, zwiedź mroczne korytarze Zabytkowej Kopalni Guido. Festiwal Historii Alternatywnej jest przedsięwzięciem mającym na celu unowocześnienie koncepcji przedstawiania i promowania historii, a przede wszystkim zapewnienie dobrej zabawy.

Stwórz z nami historię na pierwszym Festiwalu Historii Alternatywnej, 5/6 września 2020 roku w  Szkolni Królowa Luiza w Zabrzu przy ulicy Wolności 408

Sztab tworzą członkowie i sympatycy:


image description

Wojak Szwejk

starszy destruktor
Uwaga: Kontynując akceptujesz postanowienia polityki prywatności Akceptuję ×